Paulina Smaszcz
Wykładowca, Szkoleniowiec⁣⁣⁣, Mówca motywacyjny⁣⁣⁣, PR manager⁣⁣⁣

Od 25 lat pracuje w branży komunikacji i public relations w dużych firmach, budując polskie oraz międzynarodowe projekty strategiczne. (PZU SA, Red Bull, ORANGE, ONET.pl, MICROSOFT, Bayer, CANAL+)

Pełniła rolę Dyrektora PR i Komunikacji oraz funkcję Rzeczniczki Prasowej platformy nc+ (CANAL+), zarządzając zespołem public relations i prowadząc strategiczne działania social mediowe. W 2018 roku zdobyła nagrodę Brązowy Spinacz za promocję serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”.

Wcześniej, razem ze swoim zespołem, zdobyła aż 4 najbardziej prestiżowe nagrody w branży public relations: 3 Złote Spinacze i Nagrodę Publiczności, a także TELEKAMERĘ, Wydarzenie Roku EMPIKu i Nagrodę Filmową ORŁA. Jest specjalistą od sytuacji kryzysowych i budowania zespołów 360o public relations.

Pracowała jako prezenterka w TVP1 oraz TVP2, prowadziła poranne show PYTANIE NA ŚNIADANIE, realizowała i prowadziła programy w WIZJI SPORT, gospodyni programu parentingowego w TVN STYLE oraz zdrowotnego w Wp.pl.

Bohaterka książek „Sukces jest Kobietą 2017” Grupa Medialna Lifestyle, „Apetyt na kobiety” S. Skalski, „Lekcja miłości” M. Łyczko, „Make up Business” E. Wadowska, I. Szalak, albumu „KOBIETA SPEŁNIONA” A. Dziewulska, A. Grabowska.

Mama dwóch synów Franciszka i Juliana. Córka, przyjaciółka. Właścicielka dwóch psów ŚWIRUSA i BONO oraz kota TOTALA. Autorka książki
„MAMA I TATA TO MY!” Iga Production.

Felietonistka LOUNGE MAGAZIN, MAGAZYNU KOBIET KREATYWNYCH, LIVE &TRAVEL, ANYWHERE.pl, COSMOPOLITAN.

Ambasadorka Fundacji Oswoić Los, programu INTELIGENTNY START, akcji MAMA W PRACY, Śniadanie Daje Moc, DOTYKAM=WYGRYWAM oraz #MojaSuperMoc.

Nominowana i nagrodzona w konkursach: KOBIETA Z PASJĄ, KRÓLOWA DOBROCZYNNOŚCI, METAMORFOZA ROKU.

Jako jedyna Polka została przedstawiona w międzynarodowym wydawnictwie GLOBAL INFLUENTIAL WOMEN.

Tomek Gulak
Szkoleniowiec, mówca motywacyjny, trener, działacz społeczny, przedsiębiorca.

Założyciel "Wyjdź przed Szereg" i pomysłodawca ogólnopolskiego cyklu wydarzeń "Kobieto - Wyjdź przed Szereg". Tomek od lat jest związany z szeroko pojętym rozwojem. Dzięki swoim działaniom, wydobywa potencjał z ludzi, który często jest schowany bardzo głęboko. Jest typowym przykładem na to, że „chcieć to móc” i z powodzeniem wprowadza swoje wizje w życie. Jego optymizm jest magnesem na ludzi, dzięki czemu tworzy sieci fantastycznych kontaktów. Na scenie występował z najlepszymi i najbardziej znanymi mówcami w Polsce m.in. z Sebastianem Kotowem, czy Mateuszem Grzesiakiem. Jest również fundatorem Fundacji Wyjdź przed Szereg oraz autorem książki Wyjdź przed Szereg – Punkt Zwrotny.

Wyjdź przed SzeregInstagram